JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Newsletter


Právo na odstúpenie
Zakúpené produkty Red Dingo alebo Rogz môžete kedykoľvek vrátiť do 180 dní od nákupu, bez uvedenia dôvodu. Dôležité: Na krmivá je 30-dňová lehota na vrátenie. Uhradiť môžeme iba neotvorený a nepoužitý tovar a právo na odstúpenie sa týka iba týchto produktov.

Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na tieto produkty: Vygravírované známky Red Dingo. Tieto produkty sú vygravírované podľa osobných požiadaviek, takže vrátenie nie je možné. Red Dingo poskytuje na tieto výrobky doživotnú záruku. Ak máte akékoľvek problémy so známkami, pošlite nám prosím e -mail.

Ak máte zaregistrovaný účet, prihláste sa. Ak ste nakúpili bez registrácie, vyplňte prosím údaje. Adresu respektíve potvrdenie o vrátení dostanete e -mailom. Ak máte akékoľvek otázky, pošlite nám e -mail._____________________________________________________

Jednoduché vrátenie produktu: vyplňte polia - vytlačte si formulár na vrátenie - vložte ho do balíka a pošlite nám ho späť

Späť