JavaScript seems to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website. Click here for instructions on enabling javascript in your browser.

Newsletter


Dodacia lehota a náklady:suma objednávky 0-12 Euro 12- Euro
Slovensko 1-2 dni 2,50 Euro Doprava zdarma
Produkty Red Dingo Známka Doprava zdarma Doprava zdarma

Doprava

Doručenie je kuriérskou službou GLS. Predpokladaný termín dodania je vždy uvedený v potvrdení objednávky. Produkty zvyčajne odosielame do 1 pracovného dňa. Ak sa očakáva meškanie s balíkom, pošleme Vám e-mailovú správu. Väčšina produktov je vždy skladom, pokiaľ nejaký produkt stále nie je dostupný, budeme Vás okamžite informovať.

Balenie:

V každom prípade všetky objednávky bezpečne zabalíme. Ak uvidíte akékoľvek poškodenie balíka, balík prosím nepreberajte a oznámte nám to.

Možnosti platby:

Bezpečné a pohodlné možnosti platby:
Bankový prevod
Platba na dobierku* (1.49 Euro)


*Pri nákupe známok Red Dingo nie je možná platba na dobierku, nakoľko známky prichádzajú vygravírované priamo z centra Red Dingo na adresu.

Právo na odstúpenie - až 180 dní

Zakúpený produkt Red Dingo, Max & Molly alebo Rogz môžete vrátiť kedykoľvek do 180 dní od zakúpenia bez udania dôvodu. Dôležité: Na krmivá je 30-dňová lehota na vrátenie. Vrátenie produktu môžete ľahko zaregistrovať na nižšie uvedenom odkaze a nájdete v ňom všetky informácie:

Vrátenie produktu >>